ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Inkcazo emfutshane:


Iinkcukacha Product

Iimpawu zemveliso

UKUTYA 

■ Ukupasa kweXPON

■ Umsebenzi weAGC

■ UkuSebenza kweNdlela yokuDubula

■ Xhasa i-DOCSIS 3.0 okanye i-3.1

■ Izalathi ze-LED zoMbane, uKhetho lwaMandla kunye nokuBuyisa iTx

■ -20dB Izibuko lokuVavanya

■ Isixhobo samandla se-12VDC

■ Ulandela imigangatho ye-SCTE 174

Izicelo

■ uthungelwano lweCATV, lweHFC

■ I-RF ngaphezulu kweGlasi

Inkcazo

I-PL10-4A i-compact node ye-compact yeyona ndawo ifanelekileyo yokusetyenziswa kwiinethiwekhi ze-FTTH kunye ne-FTTB, ehambisa ukuhla nokuhla kwe-DOCSIS, ilizwi, ividiyo kunye nenkonzo yedatha ekhawulezayo kwizicelo ze-FTTX. Umsebenzi wenethiwekhi ye-RF ngaphezulu kweGlasi (RFoG). Umsebenzi weXPON owenziweyo, i-PL10-4A yenzelwe inethiwekhi ye-EPON / GPON ukuchitha inkonzo ye-CATV okanye inethiwekhi ye-RFoG ukuhambisa inkonzo yokuhanjiswa kwe-EPON / GPON.

Ukucaciswa

Phambili iNdlela

Ipharamitha

Iyunithi

Ixabiso

Imeko

Kwamaza wokubonisa

nm

1540 ~ 1560

I-CWDM iyafumaneka

I-PON Pass yamaza

nm

1280 ~ 1500

PON Pass Port Ukuphulukana

dB

1

PON Optical ukwahlulwa

dB

> 30

Ukujonga iVoltage

V / mW

1

λ = 1550nm

Amandla okufaka okubonakalayo

dBm

-6 ~ + 2

Uluhlu lwe-AGC

* Range Rhoqo

MHz

Ngama-54 ~ 1002/1218

* I-42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz iyafumaneka

Ukucaba

dB

± 0.75

* Ithambeka

dB

5 ± 1

3 ± 1 ekhoyo

Iziphumo zokuBuyisa ilahleko

dB

≥16

Isiphumo Optical Return Loss

dB

> 45

* Inqanaba lokuphuma

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79ch NTSC, Digital ch ngaphezulu kwe-550MHz
-6dB iseti)

2. (Phina = -1dBm, 4% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N. U

dB

51

* I-CTB

dB

Yogcina-65

I-CSO

dB

Inamba-60

Igalelo elilinganayo leNgxolo

pA / Hz

<7

Buyisela iNdlela

Ipharamitha

Iyunithi

Ixabiso

Imeko

Amaza

nm

1600 ~ 1620

I-CWDM iyafumaneka

Isiphumo soMbane soMbane

mW

1 ~ 3

2mW (3dBm) eqhelekileyo

Inqanaba lokufaka le-RF

dBmV

20 ~ 40

Ngokuqhelekileyo

dBmV

I-80 ~ 100

Ukucaba

dBm

± 0.75

Input Buyisela ilahleko

dB

≥16

Isiphumo Optical Return Loss

dB

> 45

* I-Optical Laser ivule inqanaba

dBmV

15

Isicelo soMthengi siyafumaneka

dBmV

75

* I-Optical Laser icime inqanaba

dBmV

-4

Isicelo soMthengi siyafumaneka

dBmV

56

Laser Rise Ixesha

Nksk

.31.3

Ixesha lokuwa kweLaser

Nksk

1.6

Abanye

Ipharamitha

Iyunithi

Ixabiso

Imeko

I-Voltage

V / DC

12

I-adaptha yokuhambisa umbane eyi-100 ~ 230V

Ukutya umbane

UW

<5.5 W

Ifakwe iadaptha yamandla

Ukusebenza kobushushu

-20 ~ 55

Ukufuma 5 ~ 95%, ayifinyezi

Isinxibelelanisi sombane

/

I-SC / APC

Isicelo soMthengi siyafumaneka

Isinxibelelanisi seRF

/

F

Imilinganiselo

mm

172 * 103 * 41

Ubunzima

Ikg

0.4

 

Ulwandlalo Ukuzoba

sd

Hayi.

Inkcazo

1

Input Optical Power Test Port: ukuvavanya nokuqinisekisa amandla ombane wokufaka: 1V / mW

2

Igalelo Isibonisi soMbane oMbane: xa amandla egalelo akwoluhlu, isalathi sijika siluhlaza

3

Amandla ON / OFF Isalathisi

4

Buyisela isiKhombisi soMbane sokuDlulisa: VULA uyasebenza.

5

Ukunyusa iHole

6

I-Optical IN / OUT Port: Ukufaka intambo yesiginali yomqondiso kunye nesixhumi se-SC / APC

7

I-XPON Port: 1310 / 1490nm PON Dlula uye kwi-PON ONU

8

Uvavanyo lweRF Port: Phambili kuvavanyo lwenqanaba lokuphuma kunye -20dB

9

Amandla e-IN / RF OUT Port: Amandla e-DC ondliwe nokuba kungokungena kwamandla ePort okanye kwizibuko le-RF

10

Amandla e-Port: + 12 ~ 15V DC igalelo

11

Ukubeka phantsi

Isixhobo samandla sangaphandle

ht (2) ht (1) * IYurophu, iUnited States, iBritane kunye nezinye iintambo zombane ziyafumanekaUkutshintshela ukuNikezelwa kwaMandla kunye nokuNikezelwa kweMbane okuFumanekayo

Uku-odola ulwazi

ZBR10

-XX

Fwd.Inqanaba lesiphumo

-XX

Uhlobo lweLaser

 kwaye Amandla

-XX

Isinxibelelanisi sombane

-XX

I-LD UWivelength

-XX

Ibhendi Umehlulelwano

-XX

Isixhobo samandla

-XX

1

Phambili Kuphela, Akukho AGC, Akukho Ndlela yokuBuya

78

I-78dBμV

D1

I-DFB 1mW

SA

I-SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Akukho nanye

1A

Phambili kuphela, i-AGC, akukho Ndlela yokuBuya

80

I-80dBμV

D2

I-DFB 2mW

SU

I-SC / UPC

47

Ubukhulu:

45

42/54

01

amantla Emelika

2

Ifayibha ezimbini I / O, Akukho AGC, indlela egqabhukileyo

85

85dBμV

D3

I-DFB 3mW

FA

Iqela le-FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

IYurophu

2A

Ifayibha ezimbini I / O, i-AGC, imowudi egqabhukileyo

95

I-95dBμV

I1

Ibekwe kude iDFB 1mW

FU

Iqela le-FC / UPC

51

1510nm

68

Ngama-65/85

03

China

3

Ifayibha enye I / O, Akukho AGC, imo yokugqabhuka

I2

Ibekwe kude iDFB 2mW

53

1530nm

81

Ngama-85/105

04

Sirayeli

3A

Ifayibha enye i-O / O, i-AGC, imowudi egqabhukileyo

I3

Ibekwe kude iDFB 3mW

55

1550nm

88

Ngama-85/108

05

Japhan

4

Ifayibha enye I / O, ifayibha yesi-2 kwizibuko le-xPON, AKUKHO AGC, imo yokugqabhuka

57

1570nm

06

UK

4A

Ifayibha enye i-O / O, ifayibha yesibini yezibuko le-xPON, i-AGC, imo yokugqabhuka

59

1590nm

61

1610nm


  • Egqithileyo
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha uze uyithumele kuthi