Imodyuli ye-SFP Transceiver

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    I-OPS551X83CDL40 10G SFP + i-transceivers yenzelwe i-10G Ethernet 10G BASE-ER / EW nge-802.3ae, kwaye inokuxhasa inqanaba ledatha ukusuka kwi-1.25Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s. . Iimpawu 1. 10Gb / s uthotho ujongano olubonakalayo oluhambelana ne-802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Isinxibelelanisi sombane esivumelana ne-SFF-8431ukucaciswa kokuphuculwa kwe-8.5 kunye ne-10 yeGigabit yefomathi encinci yemodyuli enokufakelwa "SFP +" 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    I-OPSP311X3CDL10 i-transceivers ebonakalayo yenzelwe i-10Gb / s serial optical interface yokunxibelelana kwedatha kunye nefayibha yendlela enye (SMF). I-transceiver inokuxhasa i-9.953- 11.1Gb / s. Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo zedatha. Iimpawu 1. Kushushu okuxhonyiweyo 2. 10Gb / s serial optical interface 3. Ukuya kuthi ga kwi-10km umgama 4. Ukuthobela i-SFP + MSA 5. Iphakheji ye-SFP ye-MSA enesidibanisi se-LC esi-6. ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    I-10Gb / s mfutshane-ngeXavelength enokucwangciswa kwe-SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    I-OPSP311X3CDL10 i-transceivers ebonakalayo yenzelwe i-10Gb / s serial optical interface yokunxibelelana kwedatha kunye nefayibha yendlela enye (SMF). I-transceiver inokuxhasa i-9.953- 11.1Gb / s. Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo zedatha. Iimpawu ● Kushushu kufakwe iplagi ● ● 10Gb / s serial optical interface ● Ukuya kumgama we-10km ● Ukuhambelana ne-SFP + MSA ● Iphakheji ye-SFP ye-MSA enesidibanisi se-LC se-● I-Digital Diagnostic Monitor ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    I-OPSP551X3CDL80 10G SFP + i-transceivers yenzelwe i-10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW nge-802.3ae, kwaye inokuxhasa inqanaba ledatha ukusuka kwi-1.25Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s. . Iimpawu ● I-10Gb / s ye-serial optical interface ehambelana ne-802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Isinxibelelanisi sombane esivumelana ne-SFF-8431ukucaciswa kokuphuculwa kwe-8.5 kunye ne-10 yeGigabit yefomathi encinci yemodyuli enokufakelwa "SFP +" ● 2-wire ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s SFP + BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    I-OPSPB321X3CDL10 i-transceivers ebonakalayo yenzelwe i-10Gb / s serial optical interface yokunxibelelana kwedatha kunye nefayibha yendlela enye (SMF). I-transceiver inokuxhasa i-9.953- 11.1Gb / s. Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo zedatha. Iimpawu ● Kushushu kufakwe iplagi ● ● 10Gb / s serial optical interface ● Ukuya kuma-80km umgama ● Ukuhambelana ne-SFP MSA ● Iphakheji ye-SFP ye-MSA enesidibanisi se-LC se-● ● ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    I-10Gb / s SFP + i-Bidi Optical Transceivers i-OPSPB231X3CDL10

    I-OPSPB321X3CDL10 i-transceivers ebonakalayo yenzelwe i-10Gb / s serial optical interface yokunxibelelana kwedatha kunye nefayibha yendlela enye (SMF). I-transceiver inokuxhasa i-9.953- 11.1Gb / s. Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo zedatha. Iimpawu ● Kushushu kufakwe iplagi ● ● 10Gb / s serial optical interface ● Ukuya kuma-80km umgama ● Ukuhambelana ne-SFP MSA ● Iphakheji ye-SFP ye-MSA enesidibanisi se-LC se-● ● ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm Amanqanaba amaninzi e-XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    I-OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP i-transceivers yenzelwe i-10G Ethernet 10G BASE-ER / EW nge-802.3ae kunye ne-10G SONET OC-192 / SDH STM-64, kwaye inokuxhasa inqanaba ledatha ukusuka kwi-9.953Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s. Ukuxilongwa kwedijithali kuyafumaneka kusetyenziswa i-I2C interface njengoko kuchaziwe kwi-XFP MSA. Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo kwizicelo zedatha kunye nefowuni. Amanqaku ● Kushushu okuyi-pluggable ● Inkxaso ye-9.95Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s yamazinga amaxabiso ● IBhele ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Amanqanaba amaninzi e-XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    I-OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP i-transceivers yenzelwe i-10G Ethernet 10G BASE-LR / LW nge-802.3ae kunye ne-10G SOI OC-192 / SDH STM-64, kwaye inokuxhasa inqanaba ledatha ukusuka kwi-9.953Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s. Uxilongo luyafumaneka kusetyenziswa i-I2C interface njengoko kuchaziwe kwi-XFP MSA. Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo kwizicelo zedatha kunye nefowuni. Amanqaku ● Kushushu okuxhonyiweyo ● ● Inkxaso ye-9.95Gb / s ukuya kuma-11.1Gb / s amaxabiso ● Ngaphantsi ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm Amanqanaba amaninzi e-XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    I-OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP i-transceivers yenzelwe i-10G Ethernet 10G BASE-SR / SW nge-802.3ae, kwaye inokuxhasa inqanaba ledatha ukusuka kwi-9.953Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s. Ukuvavanywa kwedijithali kuyafumaneka nge-I2C interface njengoko kuchaziwe kwi-XFP Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo kwizicelo zedatha kunye nefowuni. Amanqaku ● Kushushu okuxhonyiweyo ● Inkxaso ye-9.95Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s kumaxabiso ● Ngaphantsi kokusetyenziswa kwamandla kwe-2.5W ● I-XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm Amanqanaba amaninzi e-XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    I-OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP i-transceivers yenzelwe i-10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW nge-802.3ae kunye ne-10G SONET OC-192 / SDH STM-64, kwaye inokuxhasa inqanaba ledatha ukusuka kwi-9.953Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s. Uxilongo luyafumaneka kusetyenziswa i-I2C interface njengoko kuchaziwe kwi-XFP MSA. Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo kwizicelo zedatha kunye nefowuni. Amanqaku ● Kushushu okuyi-pluggable ● Inkxaso ye-9.95Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s kumanqanaba ama-● ● Yiba ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    I-10Gb / s i-Bidi yamanqanaba amaninzi e-XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    I-OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI i-transceivers yenzelwe i-10G Ethernet 10G BASE-LR / LW nge-802.3ae kunye ne-10G SOI OC-192 / SDH STM-64, kwaye inokuxhasa inqanaba ledatha ukusuka kwi-9.953Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s. Ukuxilongwa kwedijithali kuyafumaneka kusetyenziswa i-I2C interface njengoko kuchaziwe kwi-XFP MSA. Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo kwizicelo zedatha kunye nefowuni. Amanqaku ● Kushushu okuxhonyiweyo ● Inkxaso ye-9.95Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s kumaxabiso ● Ngaphantsi ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    I-10Gb / s i-Bidi yamanqanaba amaninzi e-XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    I-OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI i-transceivers yenzelwe i-10G Ethernet 10G BASE-LR / LW nge-802.3ae kunye ne-10G SOI OC-192 / SDH STM-64, kwaye inokuxhasa inqanaba ledatha ukusuka kwi-9.953Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s. Uxilongo luyafumaneka kusetyenziswa i-I2C interface njengoko kuchaziwe kwi-XFP MSA. Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zibalaseleyo kwizicelo zedatha kunye nefowuni. Amanqaku ● Kushushu okuxhonyiweyo ● Inkxaso ye-9.95Gb / s ukuya kwi-11.1Gb / s kumaxabiso ● Ngaphantsi ...