Intambo yePatch

  • ST Single Mode Patch Cord

    Intambo ye-ST eyodwa yePatch Cord

    Le ntambo ye-ST yodwa yePatch Cord yenye yezihlanganisi zoluhlu lwe-MT. Iifruru zoluhlu lusebenzisa imingxunya emibini yesikhokelo enobubanzi kubuso bokuphela kwentsimbi kunye nepini yesikhokelo soqhagamshelo oluchanekileyo. Ukongeza, inokuqhubekeka ukuvelisa iindlela ezahlukeneyo zokutsiba. Uyilo oludibeneyo lwesinxibelelanisi luvumela i-jumper ukuba nenani elikhulu leempawu kunye nobukhulu obuncinci. Kwelinye icala, le C eyodwa yeNdawo yePatch Cord inokusetyenziswa ngokubanzi kwiindawo ezixineneyo zomgca wefiber-optic ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Indlela eyodwa eya kwiMultimode Fibre yePatch Cord

    Le ndlela inye eya kwintambo ye-multimode yefayibha yentambo yenzelwe ngokukodwa ukwenza iintambo zesixhobo ukusuka kwisixhobo ukuya kwikhonkco le-fiber optic. Olu luhlu lokukhusela oluqinileyo lusetyenziselwa unxibelelwano phakathi kwe-transceiver ebonakalayo kunye nebhokisi yesiphelo. Xa kuthelekiswa nentambo eqhelekileyo kwintengiso, imo yethu eyodwa kwimultimode ifayibha yentambo ifakwe isibonelelo sokuphindaphinda okuhle, ukusebenza okuhle kweplagi kunye nozinzo lobushushu obuhle. Kwelinye icala, ikwangunyani ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC ukuba SC Single Mode Patch Cord

    Le SC ukuya SC imo eyodwa patch iqhosha ngentambo imingxuma isikhokelo ezimbini enobubanzi kwi ekupheleni ferrule ubuso kunye isikhokelo pin uqhagamshelo ngqo. Kulula kakhulu ukufakela kwaye akukho mfuneko ikhethekileyo yokugcina. Ukongeza, inokuqhubekeka ukuvelisa iindlela ezahlukeneyo zeMPO jumpers. Ifakwe inkqubo phambili, SC yethu SC indlela imo eyodwa patch zingasetyenziswa ngokubanzi-koxinano ezihlangeneyo iindawo umgca ifayibha-optic kwinkqubo iingcingo, ukuqinisekisa ukusebenza ngesantya esiphezulu. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC ukuba LC Single Mode Patch Cord

    Le SC ukuya kwi-LC yendlela enye yokunxibelelana ngentambo iqhagamshelwe kwinkqubo yokudlulisela ebonakalayo, eqonda umsebenzi wonxibelelwano ngokudibanisa okubonakalayo, kwaye akukho nto ikwifomathi yokufaka iikhowudi. Xa kuthelekiswa nentambo eqhelekileyo kwimarike, i-SC yethu ukuya kwi-LC yendlela enye yokulungelelanisa intambo inezibonelelo zokubonelela ngokudluliselwa kwedatha ye-ultra-low kunye nokuxhasa amandla ombane wamandla ombane. Ifakwe ukhuseleko lwamandla kunye nokutshintsha okuzenzekelayo, ixhasa i-ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ ukuba MTRJ Fibre Umthambo Patch Cord

    Le MTRJ ukuya kwi-MTRJ Patch Cord ixhotyiswe ngesakhiwo sokukhusela, esiqonda umsebenzi wokuthintela ukonakaliswa kwendalo esingqongileyo kwifayibha ebonakalayo, njengamanzi, umlilo, umothuko wombane, njl njl. Kwifayibha ye-multimode, undoqo unobubanzi, obulingana ngokulingana nobunzima beenwele zomntu. Isiseko se-single-mode fiber sinobubanzi. Ngaphandle kombindi ujikelezwe yimvulophu yeglasi enesalathiso esisezantsi se ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC ukuya LC Imowudi enye kwiFayibha yePatch Cord

    Le LC ukuya kwi-LC yendlela enye yefayibha yentambo inokuba sisibonelelo esifanelekileyo soqhakamshelwano lwesakhelo sokuhambisa ifayibha kunye nesokethi yolwazi olubonakalayo kutshintsho, unxibelelwano phakathi kweswitshi, unxibelelwano phakathi kweswitshi kunye nekhompyuter, nonxibelelwano phakathi isokhethi solwazi olubonakalayo kunye nekhompyuter. Ukuxhotyiswa ngokusebenza okuphezulu, i-LC yethu kwi-LC yendlela enye yefayibha yentambo inokusetyenziswa kwinkqubo esezantsi yolawulo. Ngenxa yesayizi efanelekileyo kunye nobunzima bokukhanya, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    Imodi ye-LC eyodwa yeFiber Optic Patch Cord

    Le LC yeNdlela eyodwa yePatch Cord ilungele ngokukodwa imeko yokuxinana okuphezulu. Xa kuthelekiswa nentambo eqhelekileyo kwintengiso, le ntambo ixhotywe ngesinxibelelanisi esincinci esincinci, esigcina ngakumbi isithuba xa kuthelekiswa nesitsibatsi esiqhelekileyo sentambo ngaphandle kokuchaphazela ukutsalwa. Kwaye isinxibelelanisi somsila esincinci sisifutshane kune-LC yesihlanganisi somsila ongaphezulu, ogcina indawo ethe kratya yolawulo lwekhabhathi. Ngenxa yokusebenza okuphezulu, i-LC eyodwa yeNdlela yePatch Cord inesifutshane ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    I-FC eyodwa yendlela yePatch Cord

    · Idibana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yothungelwano olukhawulezayo lwekhabhathi. · Ikheyibhile eprintiweyo inceda ukucacisa nokubona iintambo ezahlukeneyo. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL kunye ne-RL. · Intambo ye-fiber enganyanzelekanga ebonakalisa intsebenzo enkulu kukomelela. · K = K iphakheji yebhokisi inika ukhuseleko olukhulu kwizinto zakho. Ingcaciso yoMxhasi: FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 9 / 125μm Jacket Colour Yellow Polishing APC to APC Jacket Material PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    I-ST ukuya kwi-ST OM3 eDuplex Patch Cord

    · Idibana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yothungelwano olukhawulezayo lwekhabhathi. · Ikheyibhile eprintiweyo inceda ukucacisa nokubona iintambo ezahlukeneyo. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL kunye ne-RL. · Intambo ye-fiber enganyanzelekanga ebonakalisa intsebenzo enkulu kukomelela. · K = K iphakheji yebhokisi inika ukhuseleko olukhulu kwizinto zakho. Ingcaciso yeSinxibelelanisi se-ST ukuya kwiJacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm yeFayibha yendlela eyi-50 / 125μm ye-OM3 yeJacket Umbala we-Aqua wokucoca i-UPC ukuya kwi-UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, ukufakwa kwe-LSZH ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC ukuba SC OM4 engayi Patch Cord

    · Idibana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yothungelwano olukhawulezayo lwekhabhathi. · Ikheyibhile eprintiweyo inceda ukucacisa nokubona iintambo ezahlukeneyo. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL kunye ne-RL. · Intambo ye-fiber enganyanzelekanga ebonakalisa intsebenzo enkulu kukomelela. · K = K iphakheji yebhokisi inika ukhuseleko olukhulu kwizinto zakho. Ingcaciso yeSinxibelelanisi se-SC ukuya kwi-Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm yeFayibha yendlela eyi-50 / 125μm ye-OM4 yeJacket Umbala we-Aqua wokucoca i-UPC ukuya kwi-UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, ukufakwa kwe-LSZH ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO To LC engayi OM3 engayi Patch Cord

    I-MPO ukuya kwi-LC iintambo zokuqhekeka lolona khetho lwakho lubalaseleyo kunxibelelwano lwefibre ephezulu. Yenzelwe ngokukodwa i-ethernet ekhawulezayo, ijelo lefayibha, iziko ledatha kunye nokusetyenziswa kwe-ethernet ye-gigabit. Le ntambo yokubopha i-Fiber ye-12 isetyenziselwa ukudibanisa (6) i-SFP + kwiphaneli ye-adaptha ye-MPO kunye ne-MPO trunk. Ingcaciso yoMxhasi I-MPO yabasetyhini (engenanto) Isinxibelelanisi B LC UPC Duplex Fiber Mode OM3 50 / 125μm Wavelength 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Distance 100m at 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Intambo ye-MTP OM4 Patch

    Intambo ye-50 / 125μm ye-OM4 ye-multimode yokugoba engenakucinga intambo ye-fiber optic incitshiswa kancinci xa igobile okanye ijijekile xa kuthelekiswa neentambo zemveli ze-fiber kwaye oku kuya kwenza ukufakelwa kunye nokugcinwa kweentambo ze-fiber optic zisebenze ngakumbi. Inokugcina indawo eninzi yokuxinana kweekhabhathi kumaziko edatha, uthungelwano lweshishini, igumbi lomnxeba, iifama zeseva, uthungelwano lokugcina amafu, kunye nazo naziphi na iindawo ezinentambo zefayibha ezifunekayo. Intambo ye-50/125 ye-OM4 ye-fiber optic ikulungele ukubambelela ...